artystyczna sesja dziecięca lublin

MODELE POSZUKIWANI

Poszukujemy modeli zarówno dziewczynek jak i chłopców w wieku 8-12 lat o szczególnej urodzie i sporej cierpliwości do nieodpłatnych sesji portretowych w stylu Fine Art. Sesje realizowane będą w studio w Kraśniku w maju (również w weekendy). Fotografie z sesji zostaną wykorzystane wyłącznie do prezentacji portfolio na naszych stronach firmowych, FB i IG. Wymagana będzie pisemna zgoda na publikację, która zostanie podpisana przed sesją. Modele otrzymają, w zależności od efektów sesji, od 5 do 10 obrobionych ujęć, tych samych, które wybiorę do portfolio.

Opiekunów proszę o przesłanie 1 zdjęcia dziecka w ciekawym ubraniu, bez wzorów, w jednym kolorze, najlepiej czarnym, grafitowym, granatowym, brązowym, szarym. Może to być sukienka z długim rękawem, koszula, golf, bluzka (bluzy dresowe, podkoszulki, wszelkie ubrania z krótkim rękawem zupełnie odpadają). Ubranie powinno być eleganckie, najbardziej istotna jest jego górna część. Jeśli dysponują Państwo kilkoma ciekawymi strojami w tej kolorystyce, proszę o przesłanie kilku. Fotki kandydatów w strojach proszę przesłać na maila whitepixel4@gmail.com. Odpowiem tylko wybranym osobom najpóźniej do dwóch tygodni od przesłania kandydatury.

Stylizacje podobne będą do prezentowanych w Galerii. Istotne jest dołączenie do maila powyższej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez White Pixel Jacek Skrok, zawartych w zgłoszeniu na potrzeby zgłoszenia kanydatury wyboru modela, przez okres nie dłuższy niż 1 miesiąc." Więcej informacji o administrowaniu danych w zakładce Rodo.


© White Butterfly Studio